O firmie

Agnieszka w biurze 5

Doświadczenie zawodowe:

    Biuro rachunkowe założyłam 2010 roku przy pomocy dotacji ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu przygotowanego przez Urząd Miasta w Gubinie pod nazwą: “40.000 na plusie” zajmując jedne z najwyższych miejsc w projekcie. Do tego czasu pracowałam zawodowo (ponad 14 lat) zajmując przez ostatnie 7 lat funkcję głównego księgowego w spółkach prawa handlowego oraz w dużych podmiotach osób fizycznych. Świadczę kompleksowe usługi księgowe w Gubinie.

szafa w biurze

    Biuro Rachunkowe DEKRET w Gubinie świadczy usługi księgowe dla małych jak i dużych firm. Zapewniamy perfekcyjne prowadzenie bieżącej obsługi księgowej oraz doradztwo księgowe, dzięki którym zawsze podejmiesz trafną decyzję.

    Dzięki doświadczeniu zawodowemu posiadam praktyczną wiedzę o funkcjonowaniu księgowości w podmiotach gospodarczych niezależnie od formy prawnej przyjętej przez daną organizację.

    Dewizą biura rachunkowego jest wysoka jakość obsługi klienta. Dokonam wszelkich starań aby współpraca z nami przyniosła klientom zadowolenie i namacalny zysk.

Wykształcenie:

    Wyższe magisterskie: Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, kierunek: Rachunkowość i Zarządzanie Finansami.

Uprawnienia:

    Certyfikat Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg nr 25843/2008.

Klienci:

    Obecnie biuro rachunkowe prowadzi księgowość firm handlowych, usługowych oraz produkcyjnych prowadzonych zarówno w formie spółek kapitałowych, spółek osobowych jak też osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Agnieszka pracuje w DEKRET

Ochrona danych osobowych i tajemnica zawodowa:

    Zapraszam do współpracy wszystkie podmioty chcące skorzystać z profesjonalnych usług księgowych. Wszelkie informacje przekazane przez klienta, są poufne w czasie trwania oraz po zakończeniu kontraktu. Do przygotowanych dokumentów dostęp mają wyłącznie upoważnieni pracownicy biura, gdzie nad całym procesem ochrony informacji czuwa nasz informatyk.

    Powierzenie i przetwarzanie danych osobowych odbywa się w oparciu o zapisy zawartej umowy. Dane osobowe są przetwarzane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 j.t. z późn. zm.).

Oprogramowanie:

    Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa odbywa się z wykorzystaniem naszego oprogramowania i sprzętu spełniającego najwyższe standardy bezpieczeństwa sprzętowego i programowego. Korzystamy w szczególności z oprogramowania księgowego Sage Symfonia, Stream Soft. Bezpieczeństwo danych zapewnia kompleksowe rozwiązania firmy Bitdefender dla biznesu. Ponadto prowadzimy politykę RODO, czyli mamy wdrożone w firmie rozporządzenie o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz przepisy o swobodnym przepływie danych osobowych.

Ubezpieczenie OC:

    Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem profesjonalnych czynności usługowych zawarte z PZU S.A.

napisz teraz wiadomość

lub zadzwoń tel. kom.:  (+48) 501 453 959